Sevgilinizi nasıl mutlu edersiniz ?

3 Gündür derslerimin yoğunluğundan yazı giremedim öncelikle kusura bakmayın . misyonuma uygun değil 3 günlük bir ara ama elden birşey gelmiyor 🙂

Gelelim konumuza yanınızdaki kadının mutlu olmasını ve sizi rahat bırakmasını mı istiyorsunuz ? He bu arada tabiki yazımız erkekler içindir meraklı bayanlarda tabi hiç okumadan geçermi kıhkıh 😀

Bu aslında hayal değil (:  Çokda kalabalık bir liste yok aslında ..

 

Dinleyin : Kadınların en çok yakındıkları durumdur dinlenmiyor olmak ve en büyük ayrılma nedenleridir. Sadece sevgilileri değil arkadaşlarının bile onları dinlemediğini anladıkları anda uzaklaşırlar.

 

İyi hissettirin : Yaşadıkları olay her ne kadar kötü olursa olsun, kendisini iyi hissetmesini sağlayın, bilsin ki siz onunlayken her şeyin üstesinden gelebilir.

 

Övgüler : Yeteneklerini, becerilerini ve hatta gerekirse kusurlarını bile övün.

 

Gaza Getirin : Kadınlar boylarından büyük işlere kalkışmayı severler ve beceremeyeceklerini anladıklarında gardları düşer mutsuz olurlar. Abartmamak kaydıyla bu işe kalkışmanın bile büyük bir başarı olduğunu düşünmelerini sağlayın.

 

Zorluklar : Kadınlar zorlukların altından başarıyla kalkmayı severler. Ancak bu sizin de onların hayatını zorlaştırabileceğiniz anlamına gelmez. Aksine sizinleyken hayat daha da kolay olmalı.

 

Açık Oynayın : Ona karşı gizli saklı oyunlar oynamak ve onun sizi anlamasını beklemek yersizdir. Açık ve net olmalısınız.

 

Yapıcı olun : Kırıcı olmaktansa yapıcı önerilerde bulunmayı tercih etmek her zaman işe yarar.

 

Kıskançlıklar : Abartmamak şartıyla her kadın kıskanılmayı ve kendisi için verilen savaşı çok çekici bulur.

 

Tutarsızlıklar : Ne istediğini bilmeyen bir erkek her zaman yorucu ve kadınlar tarafından reddedilmeye mahkumdur.

 

Yargılamak : Durumun tam olarak ne olduğunu ve nasıl geliştiğini anlamadan kendinizce yargılarda bulunmayın.

 

Sabır : Ona ve duygularına karşı sabırlı olmalısınız, en azından sabırlı olmayı denemelisiniz.

 

Tutkular : Tutkular her zaman en standart ilişkileri bile ayakta tutmaya yeter. Ona olan tutkunuzu ifade etmek için hiçbir fırsatı kaçırmayın.

 

Eğlence : İlişkinizi resmiyetten uzak tutun, resmi ilişkiler her zaman sıkıcıdır. Eğlenceli bir birlikteliğiniz olmasını sağlayın.

 

Sahiplenin : Bir tek kadını değil, aranızdaki ilişkiyi de sahiplenmelisiniz.

 

Sürprizler : Ona sürprizler yapmak, küçük hediyeler alarak jestlerde bulunmak sizi küçük düşürmez aksine kadının gözündeki değerinizi artırır.

 

Korkutmayın : “Her an gidebilirim haberin olsun” izlenimi vermek kadını diken üstünde tutar, bu da sizden ve ilişkinizden vazgeçmesine neden olur.

 

Özen : Yorgun olmanız salaş ve bakımsız olmanızı gerektirmez. Bir kadın sizin için kendisine özen gösteriyor ve iyi görünmek için elinden geleni yapıyorsa siz de yapmalısınız.

 

Vaatler : Vaatler, her kadını baştan çıkartabilir ama tutamayacağınız sözler vermeyin. Gözündeki değerinizi boş yere düşürmeyin.

 

Saygı : Onunla konuşurken erkek arkadaşlarınızla konuşur gibi kaba tabirlere başvurmayın. Kibar ve saygılı olun.

 

İzin verin : Sizinle ilgilenmesine, sizin için endişelenmesine ve çaba göstermesine izin verin. Sorunsuz mükemmel erkeği oynamaktan vazgeçin.