Kahve Falı Nasıl Bakılır ? Fal bakmayı öğrenin

Yoruldunuz , sıkıldınız .. ve şöyle bir türk kahvesini hakkettiniz değil mi ?  Diyelim kahveyi içtiniz kahvenin üzerine fal bakmadan olur mu hiç :))

tabiki bitmeyen bir merak vardır herkesde oda geleceği bilmek ..

Kahve falının sırları sizin için umitcankho.com ‘ da

 

Kahve Falı Nasıl Bakılır ?

Fal Öncesi, Fal için yapılan hazırlık
1. Bir niyet tutulur.2. Fincan tabağa ters çevrilmelidir.3. Fincan soğuyunca kaldırılmalıdır.

4. İlk önce fincana, daha sonra da tabağa bakılır. 

Fal için hatırlanması gerekenler1. Kahve telvesi yeterli miktarda olmalıdır.2. Kahve daima aynı yerden içilmelidir.

3. İçildikten sonra dipte kalan telve karıştırılmamalıdır.

4. Soğumadan fincan kaldırılmamalıdır

Kahve Fincanına Nasıl Bakılır?

Fincan sapından başlayarak hayali bir kutup, ekvator çizgisi ile ikiye yarılıp dört parça şeklinde elde edilir. Saatin akrep, yelkovanın dönme yönüne göre fala bakmaya başlanmalıdır. Hayali kutup çizgisinin sağ tarafında kalan şekiller pozitif semboller olarak yorumlanır, hayali kutup çizgisi sol tarafında kalan şekiller negatif semboller olarak yorumlanırlar. Hayali ekvator çizgisi üstünde kalan şekiller için olaylar kısa bir zaman sonra gerçekleşecek yorumu yapılmalıdır. Hayali ekvator çizgisi altında kalan şekiller için olaylar daha uzun bir zaman sonra gerçekleşecek yorumu yapılmalıdır. 

Kahve Tabağına Nasıl Bakılır? 

Kahve tabağının içindeki telveyi süzülür, tabak dik şekilde tutulur, gözümüzle dört parçaya bölmeliyiz. Şimdi de fincanda gördüğümüz şekilleri veya benzerlerini bu bölümler içinde aramaya sıra gelmiştir. Tabak falında da fincan falındaki gibi önce renge bakarak başlamalıyız. Tabağa konan telvenin şekline bakmalıyız, yalnız tabak falındaki yollar her zaman için aşağıdadır. Bu sebeple, çekim kurallarına göre uzanan bu yolların aynı fincan falındaki gibi yorumlanmamız gereklidir. Tabak falı fincan falındakileri bilgileri onaylamak içindir. Şayet fincan falındaki yorumları onaylamıyor ise niyet neticesindeki yorum çok uzun sürecek veya hiç olmayacak demektir. 

Fal Yorumunda Dikkat Edilecekler?

Kahve falına baktığınız kişi hakkında bilinçaltınızdaki mesajları hatırlamalısınız. Falına baktığınız kişi, fincandaki şekiller arasındaki alakayı derhal kurarak titreşimsel enerji oluşturmalısınız, en kısa zamanda benzetme, sonra da yorum yapmalısınız.

Fincandaki şekillerin yorumunu gerek sizi, gerek de falına baktığınız kişiyi aşrı üzmesine yada sevindirmesine izin vermemelisiniz, neticede fal olduğunu unutmayın.

 

KAHVE FALININ ANA KURALLARINI ÖĞRENDİNİZ . PEKİ GÖRDÜĞÜNÜZ ŞEKİLLER NE ANLAMA GELİYOR

” KAHVE FALINDA ŞEKİLLER SÖZLÜĞÜ 20 ağustosda umitcankho.com ‘ DA !