Sevgiliyle Ne Yenmez ? | ilk buluşmada yenilmeyecek yemekler

1 – Big Mac

İlk buluşmanızda McDonald’s’tasınız! İlkinde buraya götüreceğiniz bir kadını son kez görüyor olabilirsiniz. Evli veyaz uzun bir ilişki sırasında kesinlikle gidebilirsiniz ama ilk buluşmada bu tarz biryere gitmenizi tavsiye etmiyoruz.

Sizin hakkınızda ne düşünecek:
Sizin romantizmden ve kadınlara gereken önemli plan ve sürpriz hadisesini veremeyeceğinizi düşünecektir.

 

 

 

2 – Süt

 

 

Çocuk menüsü ısmarlamayın birde yanında kurabiye bile olsa süt içmeyin. İlla süt istiyorsanız bir kahve daha iyi fikir olacaktır. Büyük adam halk içinde süt içmez lafını düşünün.

Sizin hakkınızda ne düşünecek: Büyümemiş bir çocuk olduğunuzu. Annesini sürekli arayan ve gece geç yatmayı sevmeyen bir erkek olduğunuzu.

 

 

 

3 – Vanilyalı Dondurma

 

Yemek sonrası yiyeceğiniz bir top vanilyalı dondurmada sizi bir çocuk gibi gösterecektir.

Sizin hakkınızda ne düşünecek: Sıkıcısınız. Tatlı sevmeyen tatsız bir hayatınızın olduğunu.

 

 

 

 

 

4 – Balık Kroket

Balık seviyorsanız günlük taze birşeyler menüden seçin.

Sizin hakkınızda ne düşünecek: Yeni ve değişik tatları sevmediğinizi. Annelerin çocuklara yaptığı yiyeceklerden vazgeçemediğinizi.

 

 

 

 

5 – Istakoz

Evet ıstakoz ısmarlarsam menüden benim zengin olduğumu düşünür. Hem yemesi zor hem de inandırıcı bir ilk buluşma yemeği seçmemiş olacaksınız.

Sizin hakkınızda ne düşünecek:
Istakozu başarıyla yiyemediğinizde başarısız gözükeceksiniz. Ayrıca birkerelik ıstakoz ısmarlayacak paranız varsa pahalı bir şarap istediğinde alamayız demek olmaz. Cüzdanıyla beni tavlamaya çalışıyor görüntüsü.

 

 

6 – Taco

Tacolar gerçekten lezzetlidir. Ama önünüzdeki yiyecekle ilgilenmekten karşınızdaki kadını görmemezlikten gelmemeniz için taco yemeyin.

Sizin hakkınızda ne düşünecek: Önündeki taco benden daha değerli eve gidip bira ve taco yiyip maç izlemeyi daha çok isterdim.

 

 

 

7 – Mısır


Doğada en zor yenen yiyeceklerden biri mısırdır. Hem sindirimi hemde yenmesi zordur. İlk buluşmanızda yediğiniz mısır dişleriniz hatta burnunuzda bile kalabilir. Takılan mısırı dişinizden çıkarmak için tüm akşam kürdanla oyalanmanız kötü gözükecektir. Patlamış mısırıda sinema dışında yememeye çalışın. Sizi öksürtücektir.

Sizin hakkınızda ne düşünecek: Hijyenik açıdan kötü izlenim bırakacaksınız.

 

 

8 – Tavuk Kanatları

 

Aperatif olarak tavuk kanatları her restorantta vardır. Sosların suratınıza bulaşma riskini göze almamanızı tavisye ederiz. Elle yiyeceğiniz bu yemek sizi karşı tarafa hoş göstermeyecektir. İlk buluşmada çok fazla soslu yiyecekler yemenizi mideniz açısından tavsiye etmiyoruz.

Sizin hakkınızda ne düşünecek:
Romantik bir akşam yemeği için kötü bir başlangıç yemeği seçtiğinizi. Sizinle sürekli fast-food restorantlarında bolca geçecek zamanı.

 

9 – Salata

 

Salata yemeğin yanında kabul edilebilir ama ana yemek olarak seçilmemelidir. Özelliklede kiloluysanız ilk buluşmada salata yemeniz hoş gözükmeyecektir. Salata ayrıca kesmesi ve yemesi zor bir yemektir tüm dikkatinizi yemeğe vermek onu sıkacaktır. Ayrıca yemeğinizden ona veremeyeceksinizde.

Sizin hakkınızda ne düşünecek: Ucuza kaçtığınızı, ve ondan niye daha fazla yemek yemediğinizi.

 

10 – Çorba

İlk buluşmada ne ondan kat kat fazla nede çok az yemek yemeniz gerek. Örneğin aperatif alıyorsa sizde alın,. Çorba ve salata içinde öyle. Sohbet sırasında yemek yerken izlemek kötü olacaktır. Çorba aşırı sıcak olacağından bir türlü rahat yiyemeyeceksiniz. Ve ayrıca çorba bitiminde kasenin sonunda maden arar gibi çabalamayın.

Sizin hakkınızda ne düşünecek:
İlk izlenim açısından höpürtülü bir çorba içişe gerek yok.