İnternetten Kolayca Video İndirme , DownloadHelper

İnternetten izlediğiniz videoları indirmek mi istiyorsunuz ? Hemde kolayca ? Hemde izlediğiniz anda ? O zaman yazımı okumaya devam edebilirsiniz.

Download helper sayesinde istediğiniz videoyu izlerken indirebileceksiniz hemde kolay öncelikle bilgisayarınızda mozilla firefox tarayıcınız yoksa şuraya tıklayarak indirebilirsiniz.

 

İzlediğiniz indirebilecek, hatta başta formatlara dönüştürebileceksiniz. Eklentinin kullanımı çok basit, bir videoyu izlerken simgesinin üzerine geliyorsunuz ve tıklayıp indirme işlemine başlıyorsunuz… Şimdi kurulumu ve kullanımı anlatacağım. Şimdi bu linke tıklıyorsunuz ve açılan sayfada add to firefox seçeneğini seçiyorsunuz. https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/video-downloadhelper/  Açılan sayfada Kurulum(5) diye bir şey çıkacak 5 saniye sonra Şimdi Kur çıkacak. Şimdi kura tıklıyorsunuz.

Şimdi bir video izleme sitesine giriyorsunuz genellikle çoğu uyumlu hatta facebook videoları bile.

Videomuz açıldıktan sonra resimde görüldüğü gibi adres çubuğunun yanındaki atom parçacıkları harekete geçiyor ve hemen yanındaki küçük okun üzerine tıklıyoruz.

Tıkladıktan sonra “12456789.flv” şeklinde bir yazı çıkar. Ona tıklıyoruz ve kaydedeceğimiz yeri seçiyoruz. Daha sonrada kaydoluyor ve videomuz artık izlenmeye hazır.

 

İndirdiğiniz videoları açamıyormusunuz ?

O zaman GOMPlayer Deneyin Buradan Lütfen

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir