Survivor’a Bu Yıldızlar Bedavaya mı Geldi Sanıyorsunuz ?

Son zamanlarda ülkemizdeki birçok yarışmanın arkasındaki isim olan Acun ILICALI bu sene geçtiğimiz senelerden farklı olarak Survivor yarışmasına ünlüleri de eklemiş ve oldukça büyük izleyici kitlesini kendisine bağlamayı başarmıştı. Sonrasında internet alanında da büyük bir atılım yapan ve bir anlamda sadece yarışma görüntüleri yayınlasa bile büyük izleyici kitlesini yakalayan bir haber sitesi açarak, dağıtımı buradan yapmaya başlamıştı.

Son günlerde oldukça kızgın bir hal alan adada ünlüleroldukça önemli bir rolde ve yarışmayı sürükleyici statüdeler. Peki sizce hangi ünlü ne kadar para alarak Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasına katılmayı kabul etti.

Bir sitede yayınlanan ve Esin ÖVET imzası ile çıkan habere göre Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasına katılanlar nakit olarak yarışmaya gelmeden önce aşağıdaki ödemeleri aldılar. Birde birinci olanın alacağı ücret var. Onu saymıyorum dahi.

Pascal NOUMA: 200.000 TL

Nihat DOĞAN: 200.000 TL

Derya BÜYÜKUNCU: 80.000 TL

Ebru DESTAN: 20.000 TL

Zeynep TUNUSLU: 10.000 TL

Özge ve Asena ile diğer isimlerin ise 20.000 TL ile 100.000 TL arasındaki rakamlarda ödeme aldığı verilen bilgiler arasında.

Büyük bir sükse yapan, reklam aracına dönen Survivor Ünlüler Gönüllüler için sanırım bu denli tutulacağı düşünülmemişti. Yoksa büyük ihtimalle ünlülerin alacağı paralarda bunun 2 katına çıkacaktı.

Kısacası Acun ILICALI yine turnayı gözünden vurmayı başardı. Reklamları ise adaya öyle bir serpiştiriyor ki para kazanma noktasında sıkıntı yaşayacağını hiç sanmıyorum.

 

5 thoughts on “Survivor’a Bu Yıldızlar Bedavaya mı Geldi Sanıyorsunuz ?

  1. para verilmesi saçma. orda aç kalmıyolarki. geçen seneki yarışmada günde bi hamburger yiyolardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir