Yeni Çıktığınız Bir Kadını Etkileme

Efendim direk konuya girelim;

1 ) öncelikle belirtmeliyim ki ilk  buluşmada kesinlikle hesabı erkek ödemeli. Centilmen bir erkek kesinlikle bunu yapmalıdır.  Bunu yapmanız ikinci kez buluşma fırsatını minumum  %50 artırır.

 

2 ) İlk buluşmadan sonra onu hemen aramak zorunda değilsiniz, bir çok kişi bunu yaşamıştır sanırım, ertesi gün arasam mı aramasam mı ikileminde kalmak ne yazıkki sık karşılaşılan bir sorun. Tavsiyem ertesi gün arayan taraf siz olmayın lakin karar tabi ki sizin.

 

3 ) İlk buluşmanın ardından kuşkusuz bayan sizi Google’yacaktır. Dönemin en kolay bilgi sahibi sistemi Google amca. Google ‘ da harika bir sonucunuz çıkıyor ise 1-0 öndesiniz demektir. Lakin sosyal ağlarınızda arkadaşınızın hoşuna gitmeyecek şeyler varsa bunları yok etmekte geç kalmayın, arkadaşınızdan önce davranın.

 

4 ) Ağırbaşlı olun, hemen herşeye atlamayın. Eve gelip sosyal medyaya sarılmayın. Kimse sizin ilişkinizi merak etmiyor. Kimse sizin twitterda ki anonslarınızı önemsemiyor. Hele ki bunu her sevgili edindiğiniz de yapıyorsanız vay halinize.

 

5 ) Seninle çıktılar çünkü senden hoşlandılar. Ama sen bulunmaz hint kumaşı değilsin. Ya da dünyada kalan tek erkek veya tek kadın. O yüzden kendini onun çevresindeki en önemli kişi zannetme. İnsanlar seçim yapmayı sever ve sen de onlardan biri olabilirsin. Sadece bir seçim, tek seçim değil! Ona sadece seni seçmesi için bir neden yarat.

 

6 ) Çekici veya büyüleyici olmak seni onun gözünde bir anda yukarılara taşıyacaktır. Kibar ve uyumlu olman ve bir tarzının olması, çoğu partnerinin senden istediği ortak şeylerdir. Ona sorular sor ve söylediklerini iyi dinle, daha çok tanımaya çalış. Çekici bir kişi bütün bir gece kendisi hakkında konuşmaz. Çekici olmak ilgi uyandırır ve çok önemli bir özelliktir. Yani sende yoksa, gidip öğrensen iyi olur.

Bana yardımcı olmak ister misin? Bana bu yazı hakkında biraz fikir ver!

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Yorumunuz

umitcankho.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir